Snes9x

1.54
oy
0

Bütün Süper Nintendo Klasiklerinin Windows'ta tadını çıkarın

252k

Bu uygulamayı oyla

Snes9x, Microsoft işletim sistemi kullanıcılarının gelmiş geçmiş en iyi konsollardan birinin katoloğundaki tüm öğelerinin keyfini sürmelerini sağlayan bir Super Nintendo emülatörüdür.

Burada Super Mario Bros. 3, The Legend of Zelda, A Link to the Past, Final Fantasy VI, Chronno Trigger, Donkey Kong Country, Secret of Mana, Super Metroid ve Killer Instinct ve daha birçok diğer oyundan bahsediyoruz. Yani en sevdiğiniz tür ne olursa olsun, platform oyunu, aksiyon ya da rol yapma, Snes9x Super Nintendo tam ihtiyacınız olan şeye sahip.

Kataloğu bir yana bırakırsak, Snes9x harika bir emülatör. Başlangıç olarak yükleme yapmaya ihtiyaç duymuyor, yani sadece zip formatındaki içeriği bir klasör içine açarak çalıştırmak için başlatıcının üzerine tıklıyorsunuz.

Snes9x’i kullanmaya başladığınızda genel tecrübenizi oldukça geliştirmenizi sağlayacak birçok seçenek keşfedeceksiniz. Bunlar istediğiniz anda oyunu kaydedebilme imkanı, grafik ayarlarını düzenleme ve hatta oyunları yalnızca bir tuşa basarak kaydedebilme seçeneği gibi şeyleri kapsıyor.

Tüm bu nedenlerden dolayı, Snes9x bilgisayarda Super Nintendo oyunları oynamak için muhtemelen en iyi seçenektir. Arayüzü ise tüm rakiplerininkinden daha erişilebilirdir ve zip dosyasını açtıktan saniyeler sonra oynamaya başlamanıza imkan sağlar.
Notlar

ROMları çeşitli özel sitelerden indirebilirsiniz.

Uptodown X